PRE VŠETKY OBJEDNÁVKY OD 75,-€ JE DOPRAVA ZDARMA!!!

Objednávky do 75,-€ :

Kuriér – 4,5,-€ - objednaný produkt je doručený prostredníctvom kuriérskej spoločnosti uvedenej pri objednávke. Tovar je doručený do 1-2 pracovných dní odo dňa expedovania.     V okamihu expedovania zásielky sú Vám mailom odoslané informácie o zásielke.

Slovenská pošta – 4,50,-€ -tovar je doručovaný do 3-5 pracovných dní od odoslania.Pri menších objednávkach - do 10 € je tovar zasielaný v ochrannej obálke a spoplatňovaný sumou podľa príslušného cenníka Slovenskej pošty: List do 500g - 2,99 €

Osobný odber v Lúkach v predajni - 0 € - zásielka je v sídle spoločnosti alebo je prepravená na niektorú z našich predajní. O možnosti jej vyzdvihnutia budete informovaní prostredníctvom e-mailu. Pred doručením výzvy na vyzdvihnutie si pre objednávku, prosím, nechoďte, nebude pripravená. Na odbernom mieste totiž nie je sklad. 

Možnosti platby 

Dobierka - 1€ - najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru kuriérovi, resp. pošte. 

Platba vopred na faktúru  - 0€ - po prijatí objednávky Vám zašleme faktúru, ktorá bude obsahovať všetky platobné údaje. Za tovar zaplatíte vopred na náš účet vedený v VUB banke. Po prijatí platby tovar odosielame.

V hotovosti na odbernom mieste v Lúkach v predajni - 0 € - za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere priamo na vybranej pobočke.

Upozorňujeme, že pri výšivke na objednávku a  potlači požadujeme na všetky produkty platbu vopred. Ak si aj zvolíte platbu na dobierku, objednávka nebude vybavovaná a bude Vám poslaná faktúra s údajmi pre úhradu.