O nás

Naša spoločnosť

 

Vitajte v internetovom obchode ALNIT!

Prečo nakupovať u nás ?

  Naše produkty sú českoslovenké výrobky. Vzhľadom na to, že 97% materiálov z ktorých zhotovujeme naše modely sú nakupované priamo od výrobcu úpletov MORAVIATEX pletárna s.r.o. – Zlínsky kraj ( držitelia rôznych certifikátov svojich výrobkov) a šité v dielňach našej spoločnosti, okres Púchov, dovoľujeme si teda toto tvrdenie.

   Ľudia, ktorí sa podieľajú na zhotovení našich produktov majú svoju kvalifikáciu nadobudnutú praxou  v najznámejších krajčírskych dielňach v Púchove, čo zaručuje tú najvyššiu kvalitu výrobkov, ktoré môžete nakupovať len v našom eshope.

 A ďalší dôvod, prečo ?

   Možno ste už zachytili informáciu, že farebné textílie môžu niekedy obsahovať rôzne nebezpečné chemické látky. Ide najmä                 o takzvané azofarbivá, u ktorých bol zistený dokonca karcinogénny (rakovinotvorný) účinok. Ak sa tieto farbivá, či dokonca  časti chrómu nachádzajú  v bielizni, ktorá je v priamom kontakte s pokožkou, je ešte väčšie riziko, že preniknú do vášho tela. Takéto veci sa     k nám dostávajú najmä z Ázie, no neraz sa škodlivé látky nájdu aj v textile z Európy. Bežný človek nie je schopný odhaliť chemické riziko jednotlivých druhov textilu. Môžeme sa ale aspoň snažiť nakupovať tam, kde nám vedia dokladovať pôvod materiálov. A to my vieme. Pri kúpe výrobkov   s našou značkou tak môžete mať istotu, že vaše telo, pokožka sú  v bezpečí bez rizika ohrozenia zdravia.

 

  • Vysoko kvalitné produkty
  • Najlepší zákaznícky servis
  • 14-dňová záruka vrátenia peňazí